Gizlilik ve Güvenlik (Verilerin Korunması)

Mileni Silver, sipariş alırken sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bazı bilgilere (isim, yaş, e-mail, vb.) ihtiyaç duyar. Bu bilgiler müşterilerimize özel promosyon çalışmaları gibi müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için yapılan çalışmalarda sadece Mileni Silver bünyesinde kullanılabilir.

Mileni Silver söz konusu üyenin bilgisi veya aksi yönde talimatı olmadan üyelik formlarından toplanan bilgileri 3. şahıslarla paylaşmaz, sektör dışı ticari amaçla satmaz. Söz konusu bilgiler yasal mevzuat gereği resmi zorunluluk gerektiren durumlar haricinde Mileni Silver’da saklı kalacaktır.

 

Ödemelerinizi Güvenle Yapın!

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz kesinlikle Mileni Silver sunucularına ulaşmamaktadır. Ödeme işlemi Mileni arayüzünü kullanarak tamamen banka ve sizin aranızda gerçekleşmektedir. Ödeme bilgileriniz Mileni sunucularında veya Mileni’ye hizmet veren sunucularda saklanmaz. Mileni personelleri bu bilgilere erişemez.

 

Bilgi Güvenliği

Kullanıcılarımıza ait kişisel bilgilerin tümü güvenli sunucularda saklanmaktadır. Bu bilgilere yetki sahibi Mileni personelleri dışında kimse ulaşamaz.

Mileni Silver bu bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın paylaşmamayı garanti ve taahhüt ve garanti eder.

 

Yasal Mevzuat

Mileni Silver 6698 sayılı kişisel verilerin korunması kanunu 10. maddeden doğan aydınlatma yükümlülüğünü yerine getirmek için bu sayfadaki açıklamaları müşterilerinin dikkatine sunar.